زمان باقیمانده تا سفارش شرف الشمس 1401

shopping-store
اینماد
دارای نماد اعتماد الکترونیک
timer
محصولات بروز
جدیدترین های دنیا
delivery-truck
ارسال رایگان
تمامی محصولات شرف الشمس
telephone
پشتیبانی سریع
پشتیبانی 24 ساعته
arroba
پرداخت امن
پرداخت امن با زرین پال
man
کارشناسان خبره
مشاوره با کارشناسان خبره

شرف الشمس چیست و خواص آن

بر خلاف باور عامه مردم که گمان میکنند شرف الشمس اسم یک نوع نگین یا ذکر خاصیست باید این را دانست که شرف الشمس یک واقعه نجومی است
خواص زیادی برای ذکر شرف الشمس نامبرده شده است که میتوان به 1: گشایش بخت 2: دفع بلایا 3: دفع چشم زخم 4: پیروزی در برار دشمنان 5: در پناه خدا قرار گرفتن و خواص فراوان دیگری نام برده شده است

چرا از سرشور خرید کنیم ؟

ما همواره سه اصل اصالت محصول ، سرعت ارائه خدمات و شور خدمت را سرلوحه کارمان قرار داده ایم. در باور ما فروش ابتدای رفاقت است پس اصالت کلیه خدماتمان را تضمین کرده و تلاشمان بر این است که در اسرع وقت لذت یک خرید خوب را به شما ارائه دهیم و خیالتان را از بابت خریدی که انجام میدهید راحت میکنیم. علت قیمت عادلانه محصولات ما ریشه در تخصص همکاران و انصافی است که چراغ راهمان قرار داده ایم

سوالات متداول

برای مشاهده پاسخ روی متن سوال کلیک کنید !

بر خلاف باور عامه مردم که فکر می کنند که شرف الشمس اسم یک نوع نگین یا ذکر خاصیست باید عنوان کنم که شرف الشمس به یک واقعه نجومی می گویند که سالی یک بار در زمانی که خورشید وارد درجه ۱۹ برج حمل می شود اتفاق می افتد که به ان شرف الشمس می گویند

همانند اوقات شرعی که بر اساس تغییرات ماه در زمان های معین اندازه گیری می شود هر ساله ساعت شرف الشمس نیز متغیر است. چندین منجم برجسته بر اساس محاسبات دقیق نجومی این زمان را محاسبه و در کتاب های نجومی خود ارايه می نمایند که بر اساس تقویم نجومی جناب مصباح زاده ساعت شرف الشمس 1401 شب جمعه ساعت 5 و 51 دقیقه مورخه 1401/01/19 می باشد.

جناب کفعمی در کتاب خود مصباح اشعاری را به نقل از ابن عباس منسوب به امیر المومنین علیه السلام نقل می نماید که در آن نحوه کتابت این طلسم یا حرز که اسما شریف الهی است ذکر شده است که شیخ بهایی نیز آنها را به فارسی به نظم درآورده و در کتاب خود سر المستتر منتشر کرده است.

چند تن از علمای معاصر و غیر معاصر بر این حرز صحه گذاشته و در کتاب های خود بیان کرده اند از جمله :
علامه فقید حسن زاده آملی در کتاب هزار و یک نکته ذیل نکته ۹۷۷ 
مرحوم شیخ بهایی در کتاب سر المستتر صفحه ۱۲۷
مرحوم بلادی بوشهری در کتاب سحاب اللئالی صفحه ۲۹ و ۳۰
مرحوم نیستانکی در کتاب حظ و لذ در صفحات 92 -93 و 222-223

حضرت صادق علیه السلام فرمود: انگشتر عقيق بدست كنيد كه عقيق اول كوهى است كه به خداوندى خدا و نبوت محمد صلی الله علیه و آله و وصايت على علیه السلام اقرار كرده است‌ . (مکارم الاخلاق في فصوص الخواتيم)
معاذ از امير مؤمنان علیه السلام روايت مى‌كند كه فرمود: هر كس انگشتر عقيق بدست كند خداوند عاقبت او را با امن و ايمان قرين سازد. (مکارم الاخلاق ص 87)
امام رضا علیه السلام روايت نموده كه امام صادق 7 فرمود: هر كه انگشترى به دست كند كه نگينش عقيق باشد نيازمند نگردد و حاجت‌هايش برآورده نشود جز به نيكوترين حالت. (ثواب الاعمال ص 173)
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند : خداوند عاقبت کسی را که انگشتر عقیق در دست کند به خیر خوبی ختم نماید. (مستدرک الوسائل جلد 3 صفحه 295)
امام صادق علیه السلام فرمود: عقيق نگاهدارنده در سفر است. (ثواب الاعمال صفحه 399)

برای سفارش شرف الشمس لطفا شماره خود را وارد کنید.

در اسرع وقت تماس میگیریم.

چرا خرید از فروشگاه سرشور ؟

سرشور قدیمی ترین و اصیل ترین بازار فعال مشهد هر ساله افتخار میزبانی از خیل عظیم زائران و مجاوران مرقد مطهر امام رضا علیه السلام را داراست.
عموما زائرانی که اقامت و خرید از این بازار قدیمی را برمی گزینند سالهای بعد هم، در سر شور تشرف از این گذر را دارند.
با توجه به رشد فروشگاه های اینترنتی و مطالبه مستمر مشتریان گرامی بر آن شدیم تا یکی از قدیمی ترین بازارهای ایران را همیشه در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.
امیدواریم تلاش پیگیر و از سر ارادت مجموعه دوستان ما بتواند نام نیک سرشور را همچون گذشته در دل شما نیک اندیشان زنده نگه دارد. سه اصل اصالت ، سرعت ، و شور خدمت سر لوحه کار ماست

گوشه ای از نظرات مشتریان پس از خرید